Monni.lv – plašs SMS kredītu klāsts

Gluži kā to nosaukums vēsta – SMS kredīti ir ātro kredītu forma, kuru ir iespējams noformēt ar īsziņas palīdzību.  Pirmo reizi gan būs nepieciešams reģistrēties izvēlētā kreditora mājaslapā vai apmeklējot klientu apkalpošanas centru, taču nākamās reizes, kad būs nepieciešam ātri aizņemties naudu, to būs iespējams izdarīt ar pareizi noformētu īsziņu.

Monni.lv piedāvā Tev iespēju salīdzināt un izvēlēties sev visizdevīgako kreditoru. Rūpīgi izskatīt un izvērtēt pieejamos kreditorus ir ļoti svarīgi, pirms kreditora izvēles, jo kreditoru Latvijas tirgū ir daudz un to piedāvajumi ir dažādi.

Kam ir piemēroti SMS kredīti?

SMS kredītu noformēšana ir ļoti ātrs un vienkāršs process. Tieši šī iemesla dēļ SMS kredīti tiek piedāvāti summām aptuveni 400 eiro apmēra un šie aizdevumi būs jāatmaksā nākamo 30 dienu laikā.

SMS kredīti ir piemēroti neparedzēties izdevumiem, taču pa cik tie tiek izsniegti salīdzinoši nelielām summām, izvērtē vai SMS kredīts ir piemērots tieši Tavai situācijai.

Ja Tev pēkšņi ir gadījusies kāda skāde un ir steidzami jālabo automašīna vai mājās ar steigu ir nepieciešama jauna veļasmašīna, vai plīts, tad SMS kredīts, iespējams, ir vislabākais kredīta veids. Ja Tev ir nepieciešams kredīts lielākiem pirkumiem vai uz ilgāku laiku, tad Tev der apsvērt kādu no citiem Monni.lv piedāvātajiem kredītu veidiem – lasi vairāk šeit.

Izvērtē savas iespējas

Pirms jebkura veida kredītu noformēšanas, vienmēr ir svarīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt. Atceries, ka ja noformēsi SMS kredītu, tad Tev tas būs jāatmaksā 30 dienu laikā. Atceries, ka kredītiem ir arī procentu maksas, tātad atkarībā no aizņēmuma summas, Tev būs jāsedz arī kredīta noformēšanas izmaksas, kredīta pamatsumma un procentu maksājumi.

Tieši tapēc ir svarīgi aizņemties tikai tajos gadījumos, kad zini, ka šo kredītu varēsi atdot no savas nākamās algas.

Kas nepieciešams, lai noformētu SMS kredītu?

Lai varētu noformēt SMS kredītu Tev:
- Ir jābūt vismaz 18 gadus vecam/i
- Jābūt Latvija Republikas pilsonim vai personai ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju Latvijā
- Jābūt aktīvam bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām
- Jābūt pastāvīgiem ienākumiem
- Jābūt labai kredītvēsturei

Šie nosacījumi atspoguļo tās prasības, kuras kreditori visbiežāk izvirza, pirms kredītu izsniegšanas. Taču katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli un tieši tāpēc ir jārēķinās, ka nebanku kreditoriem ir dažādi nosacījumi. Vairāk par to vari lasīt monni.lv mājaslapā!

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha